Hamerling Róbert - Ámor és Psyche. Aukció - 2007

Hamerling Róbert  -  Ámor és Psyche. Költemény hat énekben.
Fordította Ábrányi Emil. Illusztrálta Thumann Pál.
Bp. - Eperjes, é. n. [Révai],  Divald Károly fiai. (Kósch Árpád kny.), 142 p. + 9 t. (hártyapaírral védett)
A díszalbum illusztrációi (czinkográfiák és fénynyomatok) Divald Kornél fiai műintézetében készültek.
Kiadói festett vászonkötésben, aranymetszett. Gerince kopott, a hátsó kötéstábla foltos.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-