Harkányi Ede - Babonák ellen Aukció - 2007

Harkányi Ede  -  Babonák ellen Kisérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására.
/Bp., 1907. Grill. (Légrády ny.) 305 p. + 4 t.
/Társadalomtudományi Könyvtár /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-