Harsányi Lajos - A szent asszony Aukció - 2009

Harsányi Lajos - A szent asszony Magyarországi Szent Erzsébet életregénye.
Bp., 1928. Pallas. 238 p., 2 sztl. lev. + 10 tábla. (egy kihajtható, négy színes, a képek előtt hártyapapír).
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. A kötéstáblát Benedek Kató iparművész tervezte. Szép példány. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-