Harsányi Zsolt - Sacra Corona Aukció - 2006

Harsányi Zsolt - Sacra Corona A magyar szent korona regénye.
Bp. (1938.) Singer és Wolfner. 274 l. + beragasztott sajtóhiba jegyzék.
A szerző által aláírt példány.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti javított, illusztrált védőborítóval. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-