Harsányi Zsolt - Sacra Corona. A Magyar Szent Korona regénye. Aukció - 2005

Harsányi Zsolt - Sacra Corona. A Magyar Szent Korona regénye. Bp., [1938], Singer és Wolfner. 1 t., 274 l., 1 sztl. lev. Dedikált!
Kiadói vászonkötésben, gerince kopott. A kötetben tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 7 500 Ft.-