Havas Károly - Az inkvizició története Aukció - 2007

Havas Károly  -  Az inkvizició története Több kútforrás nyomán írta - -.
Bp., (1927), Rozsnyai. 504 p. + 22 t. (Brenner Nándor festőművész munkái)
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 14 000 Ft.-