Havas Károly - Az inkvizició története Aukció - 2006

Havas Károly - Az inkvizició története Bp., (1927.) Rozsnyai. 504 l. + 22 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 12 000 Ft.-