Hedin, Sven - A rejtelmes India felé. 1- 2 kötet. Aukció - 2005

Hedin, Sven - A rejtelmes India felé. 1- 2 kötet. Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül.
Ford. és bev.: Zigány Árpád.
Bp., é. n. Magy. Kereskedelmi Közlöny. 568 l., 4 sztl. lev. ; 554 l. + 1 t. (színes), 3 sztl. lev. Gazdag képanyaggal.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-