A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Hedin, Sven - Transzhimalája Aukció - 2006

Hedin, Sven - Transzhimalája Felfedezések és kalandok Tibetben. Svéd eredetiből átdolgozta Kondor Alfréd.
Bp., 1910. Lampel, 330 l. 2 térképpel, 22 szövegképpel, 4 színes műmelléklettel, 1színes panorámával és 44 képmelléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban. A címlapon tulajdonosi névbélyegző.
[Az 1905. évi kutatóút leírása. Nomád népek alig ismert területein jár, híres láma-kolostorokban lakik, felkeresi az Indus forrását. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 14 000 Ft.-