Hedin, Sven - Transzhimalája Aukció - 2006

Hedin, Sven - Transzhimalája Felfedezések és kalandok Tibetben. Svéd eredetiből átdolgozta Kondor Alfréd.
Bp., 1910. Lampel, 330 l. 2 térképpel, 22 szövegképpel, 4 színes műmelléklettel, 1színes panorámával és 44 képmelléklettel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban. A címlapon tulajdonosi névbélyegző.
[Az 1905. évi kutatóút leírása. Nomád népek alig ismert területein jár, híres láma-kolostorokban lakik, felkeresi az Indus forrását. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 14 000 Ft.-