A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Helytörténet / Löw Immánuel és Kulinyi Zsigmond - A szegedi zsidók 1785-től 1885-ig. Aukció - 2009

Helytörténet / Löw Immánuel és Kulinyi Zsigmond -  A szegedi zsidók 1785-től 1885-ig. Szeged, 1885. Szegedi Zsidó Hitközség. XXVI, 373 p. + 20 melléklet (ebből 18 hártyapapírral védett arckép).
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, új előzéklapokkal. A gerinc kissé kopott, a könyvtest kifogástalan állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 26 000 --> 40 000 Ft.-