Helytörténet / Löw Immánuel és Kulinyi Zsigmond - A szegedi zsidók 1785-től 1885-ig. Aukció - 2009

Helytörténet / Löw Immánuel és Kulinyi Zsigmond -  A szegedi zsidók 1785-től 1885-ig. Szeged, 1885. Szegedi Zsidó Hitközség. XXVI, 373 p. + 20 melléklet (ebből 18 hártyapapírral védett arckép).
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, új előzéklapokkal. A gerinc kissé kopott, a könyvtest kifogástalan állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 26 000 --> 40 000 Ft.-