Helytörténet (Szeged) / Jászai Géza - A szegedi Szent Rókushoz czimzett r[ómai] kath[olikus] plébánia 100 éves története 1805-1905. Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Jászai Géza  -  A szegedi Szent Rókushoz czimzett r[ómai]  kath[olikus] plébánia 100 éves története 1805-1905. Kiadta a plébánia 100 éves jubileumát rendező bizottság. Összeállította - -.
Szeged, 1905. Endrényi ny. III, 456 p. 4 t. + 2 térkép. Szöveközti képekkel illusztrált.
Korabeli vászonkötésben, körben piros metszéssel. Gerincén az aranyozás kopott.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-