Helytörténet (Szeged) / Kovács János - Szeged és népe. Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Kovács János  -  Szeged és népe. Szeged ethnographiája. A "Dugonics-Társaság" által pályakoszorúzott mű.
Szeged, 1901."Dugonics Társaság" IV, 516 p. + VI t. műmelléklet. (ebből három térkép, két színes tábla "szegedi polgárőrök", és egy a Tisza Lajos- körúti ártézi kútnak földtani szelvénye)
Modern félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirat. A címlap és az első három lev. javított.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-