Helytörténet (Szeged) / Szeged sz. kir. város címtára 1930. Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Szeged sz. kir. város címtára 1930. Szerkesztő Kalotay László. (I. kiadás).
(Szeged, 1930. Endrényi ny.)  300 p., 1 sztl. lev.
(Egyházak, város, színház, cím és lakjegyzék, szaknévsor).
Átkötött, az eredeti vászonborító felhasználásával. A kötetben helyenként ceruzás aláhúzások.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-