Helytörténet (Szeged) / Szeged Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Szeged Szerkesztette Kiss Ferenc - Tonelli Sándor - Sz. Szigethy Vilmos. Előszó: Somogyi Szilveszter.
Bp., 1927. Magyar Városok Monográfiája. 3 sztl lev. 403 p., 2 sztl. lev.
/Magyar Városok Monográfiája I. /
Gazdag képanyaggal.
A kötetbe helyezve a Somogyi-könyvtári műhely (Szrenka Éva) által, 1975-ben, a Szeged  monográfiához összeállított (16 lev.) névmutató.
Kiadói, gerincén dúsan aranyozott, kék angolvászon kötésben. A kötéstáblán Szeged dombornyomott címere. Szép példány.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-