Helytörténet / Szeged Aukció - 2009

Helytörténet / Szeged Szerk.: Kiss Ferenc - Tonelli Sándor - Sz. Szigethy Vilmos. Előszó: Somogyi Szilveszter.
Bp., 1927. Magyar Városok Monográfiája. 3 sztl. lev., 403 p., 2 sztl. lev.
/Magyar Városok Monográfiája I. /
Gazdag képanyaggal.
Kiadói aranyozott, a város címerével díszített angolvászon kötésben. A gerinc aranyozása kopott.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 19 000 Ft.-