Herczeg Ernő - Szarajevótól Genfig. Kémek, gyilkosok, diplomaták, hadvezérek, áldozatok. Aukció - 2009

Herczeg Ernő - Szarajevótól Genfig. Kémek, gyilkosok, diplomaták, hadvezérek, áldozatok. Cluj-Kolozsvár, 1930. Progresul. 1 t., 159 p. Dedikált!
"Nagyságos Márton Jenő százados úrnak megkülömböztetett tiszteletem és hálám jeléül  Kvár 1930. IX. 18."
Korabeli vászonkötésben, a gerinc felirata sérült. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-