Herman Ottó - A madarak hasznáról és káráról Aukció - 2007

Herman Ottó - A madarak hasznáról és káráról A földmívelő, kertészkedő, halászó és pásztorkodó magyarság használatára. Illusztrálta Csörgey Titusz.
Bp., 1901. (Franklin ny.) 1. t. 279 p. Első kiadás!
/A M. Kir. Földmívelésügyi minister kiadványai. A K. M. Természettudományi T. LXVII. /
Számos szövegközti illusztrációval.
Kiadói, illusztrált angolvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 19 000 Ft.-