Herzl Tivadar, dr. - Ősujország (Altneuland). Aukció - 2008

Fordította: Márkus Aladár.
Bp., (1938) "Világvándor" szerkesztőség. 231 p. + 4 t. (kétoldalas fotók). 6. kiadás.
E könyvből amatőrök részére 100 számozott példány készült amelyet a fordító sajátkezű aláírásával látott el. Ez a 20 számu példány.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A címlapon tulajdonosi név.
A 217-220 oldalak alsó szélén, szöveget nem érintő sérülés van. (Judaika.)

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 500 Ft.-