A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Herzl Tivadar, dr. - Ősujország (Altneuland). Aukció - 2008

Fordította: Márkus Aladár.
Bp., (1938) "Világvándor" szerkesztőség. 231 p. + 4 t. (kétoldalas fotók). 6. kiadás.
E könyvből amatőrök részére 100 számozott példány készült amelyet a fordító sajátkezű aláírásával látott el. Ez a 20 számu példány.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A címlapon tulajdonosi név.
A 217-220 oldalak alsó szélén, szöveget nem érintő sérülés van. (Judaika.)

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 500 Ft.-