Hevesi Simon - Dalalat Alhairin Aukció - 2009

Hevesi Simon - Dalalat Alhairin Majmuni útmutatójának ismertetése.
(Bp., 1928), Pesti Izr. Hitközség. (Biró Miklós ny.), 188 p., 1 sztl. lev.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 500 Ft.-