A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Himfy-Album. Aukció - 2005

Himfy-Album. (Bp.), 1900. Pesti Napló. 1 t. (címkép), XLVIII, 144 l. + 8 t. (ebből 1 színes). Gazdag szövegközti illusztrációval.
Zilahi Kiss Béla: Kisfaludy Sándor élete.
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei.
Berczik Árpád: Himfy dalai.
Londesz Elek: Himfy élete krónikákban.
A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek.
Kiadói, dúsan aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben, festett lapszéllel. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-