Himfy-Album. Aukció - 2005

Himfy-Album. (Bp.), 1900. Pesti Napló. 1 t. (címkép), XLVIII, 144 l. + 8 t. (ebből 1 színes). Gazdag szövegközti illusztrációval.
Zilahi Kiss Béla: Kisfaludy Sándor élete.
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei.
Berczik Árpád: Himfy dalai.
Londesz Elek: Himfy élete krónikákban.
A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek.
Kiadói, dúsan aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben, festett lapszéllel. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-