Hints Elek, farkaslaki - Az orvostudomány fejlődése az emberiség művelődésében. (Különös tekintettel a magyar viszonyokra). 1-2 kötet. Aukció - 2005

Hints Elek, farkaslaki - Az orvostudomány fejlődése az emberiség művelődésében. (Különös tekintettel a magyar viszonyokra).  1-2 kötet. 1. köt.: Az őskori és ókori orvostudomány. 226 ábrával.
2. köt.: A középkori orvostudomány. 224 ábrával.
Bp., 1939. Eggenberger - Rényi Károly, 336 l.; 429 l. + 1 kihajtható térkép.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A címlapokon tulajdonosi névbélyegző. Jó állapotban.
[A 4 kötetre tervezett műből ez a két kötet jelent meg.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-