Hofbauer László, dr. - Vidéki irodalmi társaságaink története a XVIII. század végétől a XIX. század végéig. Aukció - 2009

Hofbauer László, dr. - Vidéki irodalmi társaságaink története a  XVIII. század végétől a XIX. század végéig. Bp., 1930. "Élet" Irodalmi és Ny. Rt. 103 p.
Korabeli, felirat nélküli félvászon kötésben. A címlapon régi, érvénytelen bélyegzők. Jó állapotban.
[A kötet tartalmazza a két szegedi irodalmi társaság, A szegedi Dugonics-Kör (1873) és A szegedi Dugonics-Társaság (1892) történetét is.]

Kikiáltási ár: 1 200 --> 2 200 Ft.-