AUKCIÓK

A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés betegség miatt átmenetileg (2024. 11. 20. - 11. 30. -ig) szünetel. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak november 30-a után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha akkor is még igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogok jelentkezni. Megértésüket köszöni az oldal kezelője.

split

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Höhnel Lajos - A Rudolf és Stefánia tavakhoz. Teleki Sámuel gr. felfedező útja Kelet-Afrika egyenlítő vidékein 1887 - 1888 - ban Aukció - 2006

Höhnel Lajos  -  A Rudolf és Stefánia tavakhoz. Teleki Sámuel gr. felfedező útja Kelet-Afrika egyenlítő vidékein 1887 - 1888 - ban Leírta kisérője - - . cs. és kir. sorhajó-hadnagy. 178 képpel és 1 színnyomású térképpel. 1-2 kötet.
Bp., 1892. Ráth Mór. (Hornyánszky) 1 t., 3 sztl. lev. (dupla címlap) 520 l. ; 1 t., 546 l. + 1 kihajtható térkép. Lapszámozáson belül 20 illetve 16 t. (képanyag).
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Mindkét kötet címlapján ex libris, bélyegző és tulajdonosi név. Jó példány.
[A kelet-afrikai expedíciók egyik legjelentősebb teljesítménye volt a múlt században ez az utazás, amelyet Teleki Sámuel Zanzibárból a Kilimandzsárón keresztül, Kenyában a Rudolf- és Stefánia tavak mentén végzett. ]

Kikiáltási ár: 20 000 --> 70 000 Ft.-
split