Hóman Bálint - Szent István. Aukció - 2005

Hóman Bálint - Szent István. Bp., (1938) KMENy. 1 t. 326 l., 2 sztl. lev. + 12 t. (kétoldalas) + 3 térkép (kihajtható), 1 genealógiai táblázat (kihajtható).
Kiadói aranyozott, vászonkötésben, megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-