Horger Antal - A magyar igeragozás története Aukció - 2009

Horger Antal - A magyar igeragozás története Szeged, 1931. A M. Kir. Ferencz József-Tudományegyetem. 158 p.
Címlapon "Szíves üdvözlettel, a szerző" bejegyzés.
/ACTA  Philologico-Historica. Tom. II./
Korabeli aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-