Hornyánszky Gyula - A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates Aukció - 2009

Hornyánszky Gyula - A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates Bp., 1910. MTA. LVI, 505 p.
/MTA Könyvkiadó Vállalata. Új folyam. 1908-1910. Cyclus/
Kiadói, gerincén aranyozott, zöldvászon sorozatkötésben. Jó állapotban. Az előzéklapból kivágtak egy névbeírást.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-