Horthy Jenő - Egy élet sportja. Vadászat - Lóverseny - Falka Aukció - 2006

Horthy Jenő  -  Egy élet sportja. Vadászat - Lóverseny - Falka 35 eredeti fényképpel.
(Bp., 1937), Franklin. 304 l. + 39 t. (135 fotó).
Kiadói aranyozott vászonkötésben.
A címlapon tulajdonosi név. Megkímélt példány
.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 11 000 Ft.-