Horváth E. János - Ötvösiparosok kézikönyve Aukció - 2009

Horváth E. János - Ötvösiparosok kézikönyve Bp., 1909. Lampel R. (Franklin), 79 p.
/Olvasókönyvek a szakirányú iparostanonciskolák számára/
Tartalom: A nemes fémekről; Fémjelzés; A drágakövek foglalása; A drágakövek becslése; A drágakövek utánzása, hamisítása stb.
Kiadói félvászon kötésben. Az utolsó két lev. sarka letört.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-