Huber Alfonz - Ausztria története 1-3. kötet Aukció - 2009

Huber Alfonz - Ausztria története 1-3. kötet Átdolgozta: Baróti Lajos. Átnézte: Pauler Gyula.
Bp., 1899-1901. MTA. VI, 528 p., VI, 575 p., VI, 529 p.,
/A Magyar Tudományos Akadémia Kiadó V. Uj folyam XLI, XLVI, XLVIII. kötet/
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. Kifogástalan állapotban.
[Ausztria és benne hazánk történetét az őskortól, a rómaiaktól 1526-ig dolgozza fel a szerző.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 14 000 Ft.-