Huszár Károly - Az égő Oroszország. Aukció - 2008

Huszár Károly  -  Az égő Oroszország. Báró Wrangel Péter orosz fővezér, Denikin Antal orosz hadvezér és Miliukov Pál volt orosz külügyminiszter szives közreműködésével írta - -.
Bp., 1926. Dante. 333 p., 1 sztl. lev. 2. kiadás.
Ripszám Henrik 44 szövegközti rajzával.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 17 000 Ft.-