Ignotus, (Veigelsberg Hugó) - Kisérletek Aukció - 2006

Ignotus, (Veigelsberg Hugó) - Kisérletek Czikkek és képek.
Bp., 1910. Nyugat. 382 l. Első kiadás!
Korabeli selyem-vászon kötésben, gerince kopott. A címlapon tulajdonosi név.
[Ignotus, Veigelsberg Hugó (1869-1949) kritikus, költő, író. 1908-ban Hatvany Lajossal és Fenyő Miksával megalapította a Nyugatot. ]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 000 Ft.-