Illyés Gyula - Puszták népe Aukció - 2005

Illyés Gyula - Puszták népe Bp., [1936] Nyugat. 287 l. Első kiadás!
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Címlapján tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 6 500 Ft.-