Irodalmi lexikon Aukció - 2006

Irodalmi lexikon Szerkesztette Benedek Marcell.
Bp., 1927. Győző Andor. 2 sztl. lev. 1224 l. + 44 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 14 000 Ft.-