A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Irodalmi lexikon. Aukció - 2005

Irodalmi lexikon. Szerkesztette: Benedek Marcell.
Bp., 1927. Győző Andor. 2 sztl. lev. 1224 l. + 44 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Címlapján tulajdonosi név. Szép példány. (Még ma is az egyik legjobb irodalmi lexikon.)

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-