Irodalmi lexikon. Aukció - 2005

Irodalmi lexikon. Szerkesztette: Benedek Marcell.
Bp., 1927. Győző Andor. 2 sztl. lev. 1224 l. + 44 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Címlapján tulajdonosi név. Szép példány. (Még ma is az egyik legjobb irodalmi lexikon.)

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-