Irodalmi lexikon Aukció - 2009

Irodalmi lexikon Szerk.: Benedek Marcell. Sok száz szövegképpel és 88 oldal képes táblával.
Bp., 1927. Győző Andor. 2 sztl. lev. 1224 p. + 44 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-