Jalsoviczky Géza - A gőzkazánok szerkezete és kezelése Aukció - 2007

Jalsoviczky Géza  -  A gőzkazánok szerkezete és kezelése Bp., 1903. Szerző. Műszaki Irodalmi és Nyomdai Rt. 322 p., 1 sztl. lev. ; 368 p. 1-2 kötet (egybekötve).
Gazdag szövegközti képpel és ábrával illusztrált.
Korabeli, felirat nélküli vászonkötésben. Az előzéklapon tulajdonosi név, a második kötetben egy lev. sérült.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-