Jancsó Benedek - Erdély és a nagyromán aspirációk Aukció - 2007

Jancsó Benedek - Erdély és a nagyromán aspirációk Bp., 1918. Szabad Lyceum. 163 p.
/Szabad Lyceum kiadványai 1916/17., 5. szám/
Aranyozott félvászon kötésben, az eredeti borító és a könyvkötő cimkéje a kötetben.
 A kötéstáblán és a kötetben tulajdonosi bélyegzők, melyek szerint a kötetet az Országgyülési Könyvtár állományából  törölték.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 14 000 Ft.-