Jankó János, dr. - Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Stanley eredeti műve alapján, Burdo életrajzi vázlatának felhasználásával írta - -. Aukció - 2005

Jankó János, dr. - Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Stanley eredeti műve alapján, Burdo életrajzi vázlatának felhasználásával írta - -. Bp., [1907] Athenaeum. 1 t. (Stanley mellképe), 281 l., 1 sztl. lev. Oldalszámozáson belül 28 egész oldalas, és 3 szövegközti rajzzal illusztrált. A címlapon jelzett térkép nem készült el.
Kiadói festett, illusztrált, gerincén javított vászonkötésben. Jó példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-