Jánosy István - Vitéz Horthy István a repülő Aukció - 2006

Jánosy István  -  Vitéz Horthy István a repülő (Bp.), é. n. Stádium.151 l. + 32 t. (fotó). Gazdag képanyaggal.
Kiadói, kopott gerincű vászonkötésben
.

Kikiáltási ár: 5 Ft.-