Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Trianon után. Aukció - 2005

Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Trianon után. Szerk.: Frühwirth Mátyás és Wenzel István.
Bp., 1930. Dolezsál László (Varga ny. Szolnok), 263 l., 2 sztl. lev.
Kiadói aranyozott, a vármegye címerével díszített vászonkötésben. Címlapon tulajdonosi név. A gerinc javított.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-