Jász-Nagykun-Szolnok vármegye múltja és jelene. Aukció - 2005

Jász-Nagykun-Szolnok vármegye múltja és jelene. Szerk.: Scheftsik György.
(Pécs, 1935. Dunántúl Rt. és Taizs József), 4 sztl. lev., 1 t. (Horthy M. fotó), 472 l. + 285 l. (Adattár), 1 sztl. lev., 4 színes térkép, + 20 t. (1 színes).
Kiadói aranyozott vászonkötésben, domborított címerrel. Gerince kopott, néhány lapszél foltos.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 9 500 Ft.-