Jászai Géza - A szegedi Szent Rókushoz czimzett r. kath. plébánia 100 éves története. 1805 - 1905. Aukció - 2005

Jászai Géza - A szegedi Szent Rókushoz czimzett r. kath. plébánia 100 éves története. 1805 - 1905. Összeállította Jászai Géza.
Szeged, 1905. Endrényi Imre ny. III, 456 l., 4 t. + 2 térkép (kétoldalas).
Korabeli vászonkötésben, festett lapszéllel. Gerincén az aranyozott címfelirat megkopott. Jó állapotú, szép tiszta kötet.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft.-