Jászi Oszkár - Művészet és erkölcs Aukció - 2007

Jászi Oszkár  -  Művészet és erkölcs Bp., 1904. Politzer és fia. XX, 379 p., 2 sztl. lev.
/Társadalomtudományi Könyvtár V. /
Kiadói vászonkötésben, a kötéstáblán kisebb sérülés. Körülvágatlan példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-