Jávorka Sándor, dr. - A magyar flóra kis határozója. Aukció - 2008

Jávorka Sándor, dr.  -  A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera.
Bp., 1926. "Studium" XXXV, 324 p., XLVII.
46 táblán több mint 1000 kicsinyített rajzzal.
Modern, aranyozott félvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A címlapon tulajdonosi név, körülvágott példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 12 000 Ft.-