Jeans, James - A csillagos ég titkai Aukció - 2007

Jeans, James  -  A csillagos ég titkai Ford. és jegyzetekkel ellátta dr. Cavalloni Ferenc. 32 képtáblával.
Bp., 1937. Dante. 221 p., 1 sztl. lev. + 16 t. (kétoldalas fotók). 2. bővített kiadás.
/Műveltség /
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 500 Ft.-