Jenő Sándor - Vető Imre - A magyar tolvajnyelv és szótára Aukció - 2009

Jenő Sándor - Vető Imre  - A magyar tolvajnyelv és szótára Írta és gyűjtötte: - -.
Bp., 1900. Szerzők. 107 p., 1 sztl. lev.
Korabeli aranyozott, félvászon kötésben. Az eredeti borító a kötetben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-