A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Jenő Sándor - Vető Imre - A magyar tolvajnyelv és szótára Aukció - 2009

Jenő Sándor - Vető Imre  - A magyar tolvajnyelv és szótára Írta és gyűjtötte: - -.
Bp., 1900. Szerzők. 107 p., 1 sztl. lev.
Korabeli aranyozott, félvászon kötésben. Az eredeti borító a kötetben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-