Jephson, A. J. Mounteney - Stanley, Henry Morton - A legsötétebb Afrikában. Emin Pasa és a zendülés Equatoriában. Aukció - 2005

Jephson, A. J. Mounteney - Stanley, Henry Morton - A legsötétebb Afrikában. Emin Pasa és a  zendülés Equatoriában. Kilenc havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. Stanley H. M. közreműködésével írta - -. (Stanley egyik tisztje).
Bp., 1891. Ráth Mór. XVI, 634 l.
Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal.
/A kötetben lévő képek jegyzékéből három szövegközti kép nincs bekötve, a lapszámozás folyamatos. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 12 000 Ft.-