A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Johnson W. Sámuel - Hogy nő a vetés Aukció - 2007

Johnson W. Sámuel  -  Hogy nő a vetés Kézi könyv a növény chemiai alkatáról, szerkezetéről és életéről. Mezőgazdasággal foglalkozók számára.
Eredetiből fordította Duka Marczell. A fordítást átvizsgálták Balás Árpád és Csanády Gusztáv.
Bp., 1876. Természettudományi T. XXVII, 404 p. 71, a szöveg közé nyomtatot fametszetű ábrával.
/Természettudományi  Könyvkiadó Vállalat XII. /
Korabeli vászonkötésben. A kötéstábla kissé kopott, a könyvtest jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-