Johnson W. Sámuel - Hogy nő a vetés Aukció - 2007

Johnson W. Sámuel  -  Hogy nő a vetés Kézi könyv a növény chemiai alkatáról, szerkezetéről és életéről. Mezőgazdasággal foglalkozók számára.
Eredetiből fordította Duka Marczell. A fordítást átvizsgálták Balás Árpád és Csanády Gusztáv.
Bp., 1876. Természettudományi T. XXVII, 404 p. 71, a szöveg közé nyomtatot fametszetű ábrával.
/Természettudományi  Könyvkiadó Vállalat XII. /
Korabeli vászonkötésben. A kötéstábla kissé kopott, a könyvtest jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-