Jókai Mór - A kőszivü ember fiai 1-3. Aukció - 2009

Jókai Mór - A kőszivü ember fiai 1-3. Regény hat kötetben (háromba kötve).
Pest, 1869. Athenaeum. 162 p., 1 sztl. lev.; 169 p., 1 sztl. lev.; 162 p., 1 sztl. lev.;  148 p., 1 sztl. lev.; 192 p., 1 sztl. lev.; 142 p., 1 sztl. lev. Első kiadás! Ritka!
Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, olvasott, de jó példány. Mindhárom kötetben a korabeli tulajdonos neve.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 24 000 Ft.-