Jókai Mór - Egy magyar nábob. Aukció - 2008

Jókai Mór  -  Egy magyar nábob. Képes díszkiadás, a szerző arczképével. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával és nyolcz aquarelljével.
Bp., 1894. Athenaeum. 1 t. (címkép), XII, 500 p., 1 sztl. lev. + 8 t. (hártyapapírral védett színes ill.)
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Körben aranymetszett. A hártyapapírok és a mellékletek szélén rozsdafoltok. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-